Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Nasze salony w Poznaniu:
  • ul. Polna 40
    Telefon: 61 / 662-86-80
  • ul. Urbanowska 14
    Telefon: 61 / 849-05-81
  • E-mail: studio@studioarkas.pl

Fryzjerstwo - opisy wybranych usług

1. Zabieg keratynowy - proste i zdrowe włosy

Wykonujemy zabieg 100 procentowej odbudowy zniszczonych włosów przy użyciu produktów NANOKERATIN SYSTEM. Zabieg ten prostuje włosy kręcone, falujące, a co najważniejsze możemy pozbyć się pierzenia włosów suchych i zniszczonych przez słońce, rozjaśnianie i farbowanie. Terapia nanokeratynowa oparta jest na rewolucyjnym systemie naprawy włosów, wykorzystując nanomolekuły keratyny, której cząsteczki są tak malutkie że zostają osadzone i zamknięte głęboko we wnętrzu zniszczonego włosa, naturalnie go przypięczętowując, dzięki czemu włos jest odbudowany i zdrowy. Wykonujemy zabieg odbudowy włosów po zabiegach chemicznego rozjaśniania, farbowania i prostowania włosów. Efekt prostowania i regeneracji utrzymuje się 5-7 miesięcy.

Po terapii rekomendowany jest specjalny szampon NANOKERATIN HAIR POWER, gdyż nie zawiera on chlorku sodu. Posiada keratynę RSF (radical sun protection factor), która chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Cały zabieg trwa ok. 2-2,5 godzin w zależności od gęstości i długości włosów.

Prezentacja efektów Certyfikat

2. Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą RACOON

Jako pierwsi na rynku poznańskim (od 1995 r.) zaczęliśmy stosować tą metodę i do dnia dzisiejszego korzystają z niej panie, które chcą zmienić swój wizerunek dla lepszego samopoczucia. Nasze klientki przyjeżdżają z wielu miejsc w Polsce, jak również z zagranicy. WŁOSY SŁOWIAŃSKIE, których używamy do wykonywania zabiegu są lekkie, miękkie i wspaniale wkomponowują się w wybraną fryzurę. Pielęgnacja włosów po wykonaniu przedłużenia lub zagęszczenia nie sprawia żadnych kłopotów w domu podczas mycia, modelowania lub prostowania. Dzięki tej metodzie możemy całkowicie zmienić wygląd klientki. Każda kobieta czuje się szczęśliwsza, gdy ma więcej włosów, a co dopiero gdy są dużo, dużo dłuższe. Możemy również przedłużyć lub zagęścić w określonym i zamierzonym miejscu, żeby póżniej móc wykonać odpowiednią stylizację poprzez odpowiednie cięcie włosów np. asymetria.

Zabieg przedłużania i zagęszczania włosów jest całkowicie bezpieczny i po zdjęciu włosów możemy ponownie wykonać tą samą usługę nie uszkadzając własnego włosa. Do łączenia włosów używamy kauczuku o całkowicie naturalnym składzie, takim jak: związki polimerów z wyciągiem skórki pomarańczy i nasion sosny. Włosy można nosić do 8 miesięcy. Zależy to od kilku czynników, takich jak:
- gatunek , kolor i rodzaj włosów klientki (naturalnych)
- od fryzury jaka zostanie wykonana po założeniu włosów
- od czasu w jakim rośnie włos na głowie klientki

Na szczęście dla tych Pań, które muszą częściej wykonywać zabieg zmiany włosów (podciąganie włosów przyczepionych) mamy ekonomiczne rozwiązanie wykorzystując w miarę możliwości większość raz już założonych włosów dokładając niewielką ilość nowych włosów, żeby fryzura i wygląd nie straciły na jakości, a zarazem nie obciążyły finansowo.